DARUJTE NYNÍ — TEPLO, SVĚTLO, INTERNET PRO UKRAJINU

DARUJTE NYNÍ — TEPLO, SVĚTLO, INTERNET PRO UKRAJINU

Jedná se o 24hodinové centrum pro bezplatné vytápění, nabíjení elektrických zařízení a připojení k internetu v městě Kryvyj Rih.

Do tohoto centra pošleme Starlink, dva generátory a dvě přímotopy. Peníze na Starlink jsou již shromážděny — pomozte nám koupit zbytek. Teplota klesá každým dnem, ruská armáda záměrně poškozuje civilní infrastrukturu, tisíce Ukrajinců jsou nuceny přežít zimu bez topení, osvětlení a elektřiny. 

Pro mnoho obyvatel Ukrajiny jsou taková centra pomoci jedinou možností, jak se zahřát, nabít telefon a promluvit si se svými příbuznými.

Chcete-li darovat generátory a přímotopy, naskenujte QR kód nebo klikněte na odkaz: https://send.monobank.ua/jar/4szqaGfqdd

Předchozí příspěvky

OSLAVA MLADÝCH TALENT

OSLAVA MLADÝCH TALENT16.04.2023 Měli jsme velmi slavnou oslavu mladých talentů. Všichni účastníci a dobrovolníci jsou nejlepší! Děti se bavily díky zábavnému programu od EVENT4YOU. Hostům

Číst více

DOBRO PROTI VÁLCE

24. února je to rok od začátku rozsáhlé Ruské invaze na Ukrajinu. Rok války je rokem zločinu, bolesti a ztráty. Ale zároveň — rok lidskosti,

Číst více

SBIRAME HUMANITÁRNÍ POMOC

Tento týden sbíráme pomůcky pro několik nemocnic v Dněpropetrovské oblasti. Když jsou do nemocnice dorazí ranění (vojáci i civilisté), nemají náhradní oblečení, věci jsou zašpiněné

Číst více

Jak můžete pomoci?

Sponzorovat Dům Dobra

Každý váš dar může zachránit něčí život. Představte si, že za 100 Kč se dá koupit 25 litrů vody, což vystačí pro průměrně velkou rodinu na tři dny.

Staňte se dobrovolníkem

Dobrovolníci jsou velmi důležitou součástí našeho týmu, protože jen s jejich pomocí můžeme dát uprchlíkům nový domov. Pokud nám chcete pomoci se záchranou životů, připojte se k Domu Dobra!

Přineste humanitární pomoc

V Domě Dobra pravidelně nakupujeme a přijímáme humanitární pomoc, kterou třídí dobrovolníci, a my pak posíláme potřebné věci do těch měst Ukrajiny, kde to nejvíc potřebují.