Humanitární pomoc v březnu

V březnu se nám podařilo odeslat humanitární pomoc v celkové hodnotě více než 5 miliony korun. Seznam nezbytných věcí zahrnoval léky, termoprádlo, spací pytle, powerbanky, skladovatelné potraviny, dětskou výživu, prostředky osobní hygieny, elektrocentrály atd.

Naše hlavní cíle byly Mariupol, Kyjev a Kyjevská oblast, Kharkiv, Kherson, Oděská oblast, Žitomir. Zásilky humanitární pomoci na Ukrajinu by s vaší podporou mohly být ještě větší. Aktuální seznamy potřebných produktů najdete v sekci Humanitární pomoc a náš fond můžete finančně podpořit kliknutím na tlačítko „Sponzorovat“.

Předchozí příspěvky

OSLAVA MLADÝCH TALENT

OSLAVA MLADÝCH TALENT16.04.2023 Měli jsme velmi slavnou oslavu mladých talentů. Všichni účastníci a dobrovolníci jsou nejlepší! Děti se bavily díky zábavnému programu od EVENT4YOU. Hostům

Číst více

DOBRO PROTI VÁLCE

24. února je to rok od začátku rozsáhlé Ruské invaze na Ukrajinu. Rok války je rokem zločinu, bolesti a ztráty. Ale zároveň — rok lidskosti,

Číst více

SBIRAME HUMANITÁRNÍ POMOC

Tento týden sbíráme pomůcky pro několik nemocnic v Dněpropetrovské oblasti. Když jsou do nemocnice dorazí ranění (vojáci i civilisté), nemají náhradní oblečení, věci jsou zašpiněné

Číst více

Jak můžete pomoci?

Sponzorovat Dům Dobra

Každý váš dar může zachránit něčí život. Představte si, že za 100 Kč se dá koupit 25 litrů vody, což vystačí pro průměrně velkou rodinu na tři dny.

Staňte se dobrovolníkem

Dobrovolníci jsou velmi důležitou součástí našeho týmu, protože jen s jejich pomocí můžeme dát uprchlíkům nový domov. Pokud nám chcete pomoci se záchranou životů, připojte se k Domu Dobra!

Přineste humanitární pomoc

V Domě Dobra pravidelně nakupujeme a přijímáme humanitární pomoc, kterou třídí dobrovolníci, a my pak posíláme potřebné věci do těch měst Ukrajiny, kde to nejvíc potřebují.