Home - News arhive - Oslava začátku nového školního roku

Oslava začátku nového školního roku

04.09.2023

Začal nový školní rok a s ním bohužel i nové starosti a stres. V našem Integračním centru však únavu vystřídá radost a inspirace! Stále se tu děje něco úžasného a zajímavého. Nedávno jsme se  ponořili do kouzelné atmosféry světa Harryho Pottera. 

Na této akci měli možnost ukázat své tvůrčí nadání nejen organizátoři, ale i děti. A všichni si této příležitosti rádi využili. 

Více než 30 dětí se spojilo a zahrálo si Quidditch, zúčastnilo se různých her, řešilo hádanky a užilo si spoustu zábavy.

Zpět

11.11.2023

Druhý сharitativní galavečer Domu Dobra

4.11.2023 jsme již podruhé uspořádali charitativní akci Domu Dobra, zaměřenou na podporu Ukrajiny. Symbolickým prvkem večera se stala červená kalina, která nesla poselství solidarity a spolupráce mezi Ukrajinou a Českou republikou.

read More

01.11.2023

Oblíbené slovo

Zeptali jsme se dětí, které navštěvují integrační centrum Domu Dobra: ‘Jaké je vaše nejoblíbenější slovo a proč?’. Tak vznikl tento speciální obraz od malých návštěvníků integračního centra

read More

28.08.2023

PayPal

Nyní máme k dispozici tlačítko pro darování pomoci jakékoli karty na našem PayPalu. Zde máte také možnost nastavit předplatné, pokud pro vás je to pohodlnější než na Patreonu.

read More