Zapojte se

Přineste humanitární pomoc

Válka na Ukrajině způsobila humanitární katastrofu, mnoho lidí zůstalo bez přístupu k pitné vodě, elektřině a s minimálními zásobami jídla. Abychom pomohli tím, kdo toho potřebuje nejvíc, pravidelně nakupujeme a přijímáme humanitární pomoc, kterou třídí dobrovolníci, a my pak posíláme potřebné věci na Ukrajinu.

Mezi hlavní potřeby patří léky, zdravotní a dětské potřeby, trvanlívé potraviny a krmiva pro zvířata. Každopadně seznam položek, které jsou momentalně potřebné nejvíc, regulárně aktualizujeme na naších strankách.

Mužete přinést humanitarní pomoc přimo do naši kancelaři nebo odběrných míst, také to mužete poslat poštou anebo zaplatit objednavku online a my to vyzvedneme.

Podpořte nás finančně

Žádný dar není "příliš malý"; velké skutky se skládají z mnoha malých. Společně tvoříme komunitu, která klade hodnotu lidského života nade vše a podává Ukrajincům pomocnou ruku v jejich nejtěžších chvílích.

Mužete podpořit jakékoliv odvětví naší práce: díky vašimu přispěvku mužeme nakoupit pomůcky pro dětí v integračním centru (vytvarné a kancelařské potřeby/potraviny pro kuchařský kroužek/sportovní vybávení) nebo napřiklad humanitarní pomoc pro lidi a zvířata v regionéch aktivně zasažených válkou.

Přispět ihned

  • · Pro vnitrostátní převody
  • Číslo účtu: 5647927010/5500
  • · Pro mezinárodní převody
  • BIC (SWIFT): RZBCCZPP
  • IBAN: CZ7355000000005647927010

Staňte se dobrovolníkem

Dobrovolníci jsou velmi důležitou součástí našeho týmu, protože jen s jejich pomocí co nejvíc. Uvítáme každého, kdo je ochoten pomoci jako dobrovolník, a to jak v našim integračním centru, tak i v oddělení humanitarní pomoci nebo komunikaci.

V oddělení humanitární pomoci každý týden potřebujeme dobrovolníky k třídění a nakládání humanitární pomoci.

V našem integračním centru vítáme dobrovolníky při organizaci různorodých aktivit, jako jsou například kuchařské kroužky pro dětí, stolní hry nebo oslavy, které spojují naše členy v radostných chvílích. Taky hledáme dobrovolníky, kteří by chtěli se podělit o své znalosti a dovednosti a kteří by měli zájem vést různé aktivity a přinést svůj odborný pohled. Sdílejte informaci se svými přáteli - spolu toho zvládneme víc

Naši sponzoři

Naši partneři

KONTAKTUJTE NÁS